Location : Home > 0 > 06035A6R2C4T2A
06035A6R2C4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035A6R2C4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035A6R2C4T2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
06035A6R2C4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 6.20pF C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06035A6R2C4T2A CAP CER 6.2PF 50V NP0 0603 1250900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06035A6R2C4T2A CAP CER 6.2PF 50V NP0 0603 700900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.