Location : Home > 0 > 06035A4R0DAT2A
06035A4R0DAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035A4R0DAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035A4R0DAT2A CAP CER 4.0PF 50V NP0 0603 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06035A4R0DAT2A CAP CER 4PF 50V NP0 0603 1335400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06035A4R0DAT2A CAP CER 4PF 50V NP0 0603 709100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06035A4R0DAT2A CAP CER 4.0PF 50V NP0 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com