Location : Home > 0 > 06035A331K4T2A
06035A331K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035A331K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035A331K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 330pF 10 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06035A331K4T2A CAP CER 330PF 50V 10 NP0 0603 1251900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06035A331K4T2A CAP CER 330PF 50V 10 NP0 0603 701900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.