Location : Home > 0 > 06035A331G4T2A
06035A331G4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035A331G4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035A331G4T2A CAP CER 330PF 50V 2 NP0 0603 1233100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06035A331G4T2A CAP CER 330PF 50V 2 NP0 0603 577100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
06035A331G4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 330pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com