Location : Home > 0 > 06033J2R7ABTTR
06033J2R7ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
06033J2R7ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033J2R7ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.7pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06033J2R7ABTTR standard RoHS / Pb-Free 45490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
06033J2R7ABTTR CAP THIN FILM 2.7PF 25V 0603 1212800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com