Location : Home > 0 > 06033J150FAWTR
06033J150FAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
06033J150FAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033J150FAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 15pF 1 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06033J150FAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 15pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06033J150FAWTR CAP THIN FILM 15PF 25V 0603 697400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.