Location : Home > 0 > 06033F683J4Z2A
06033F683J4Z2A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 06033F683J4Z2A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
06033F683J4Z2A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
06033F683J4Z2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033F683J4Z2A CAP CER 0.068UF 25V 5 X8R 0603 683900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06033F683J4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.068uF 5 X8R Lea 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06033F683J4Z2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
06033F683J4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.068uF 5 X8R Lea 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com