Location : Home > 0 > 06033C823K4T2A
06033C823K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06033C823K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033C823K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 82000pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06033C823K4T2A CAP CER 0.082UF 25V 10 X7R 0603 1532000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06033C823K4T2A CAP CER 0.082UF 25V 10 X7R 0603 876000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com