Location : Home > 0 > 06033C682JAT2A
06033C682JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06033C682JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033C682JAT2A CAP CER 6800PF 25V 5 X7R 0603 899700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08055C120JAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 12pF ¡À5% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
08055C120JAT2A AVX 1450000 15+ CAP CER 12PF 50V 5 X7R 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055C120JAT2A AVX 790000 1525+ CAP CER 12PF 50V 5 X7R 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055C120JAT2A AVX 900000 NEW RoHS CAP CER 12PF 50V 5 X7R 0805 FindCores Electronics Inc.
1333200-5 Tools Crimpers, Applicators, Presses ANVIL, COMBINATION .033 - .046
318739-8 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories GUIDE FRONT STRIP
455515-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories LEAD SCREW
455515-1 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3ATH9Q Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
3ATH9Q MEC Switches 31505 1516+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Alphatek Technology Limited
3ATH9Q MEC Switches 39274 NEW RoHS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V FindCores Electronics Inc.
3ATH9Q MEC Switches 56929 1415+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3ATH9Q MEC Switches 85950 2015+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com