Location : Home > 0 > 06033C473K4Z2A
06033C473K4Z2A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 06033C473K4Z2A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
06033C473K4Z2A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
06033C473K4Z2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033C473K4Z2A CAP CER 0.047UF 25V 10 X7R 0603 710500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06033C473K4Z2A CAP CER 0.047UF 25V 10 X7R 0603 605300 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
06033C473K4Z2A CAP CER 0.047UF 25V 10 X7R 0603 710500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
06033C473K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.047uF 10 X7R FL 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06033C473K4Z2A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
06033C473K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.047uF 10 X7R FL 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S03-02-R Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR
S03-02-R NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S03-02-R TE Connectivity Raychem Cable 241720 1538+ SHIELD TERMINATOR AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
875105144008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD