Location : Home > 0 > 06033C333KAT4A
06033C333KAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
06033C333KAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033C333KAT4A CAP CER 33000PF 25V X7R 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06033C333KAT4A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
06033C333KAT4A CAP CER 0.033UF 25V 10 X7R 0603 592400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06033C333KAT4A CAP CER 33000PF 25V X7R 0603 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com