Location : Home > 0 > 06033C331K4T2A
06033C331K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06033C331K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033C331K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 330pF 10 X7R Lear 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06033C331K4T2A Originalnew 20000 AVX 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
06033C331K4T2A CAP CER 330PF 25V 10 X7R 0603 907800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.