Location : Home > 0 > 06033C153MAT4A
06033C153MAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
06033C153MAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033C153MAT4A CAP CER 0.015UF 25V 20 X7R 0603 1443100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06033C153MAT4A CAP CER 0.015UF 25V 20 X7R 0603 893100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06033C153MAT4A CAP CER 15000PF 25V X7R 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com