Location : Home > 0 > 06033A6R2D4T2A
06033A6R2D4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06033A6R2D4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033A6R2D4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 6.20pF C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06033A6R2D4T2A CAP CER 6.2PF 25V NP0 0603 1353500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06033A6R2D4T2A CAP CER 6.2PF 25V NP0 0603 803500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.