Location : Home > 0 > 06033A4R7BAT2A
06033A4R7BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06033A4R7BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033A4R7BAT2A CAP CER 4.7PF 25V NP0 0603 776400 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06033A4R7BAT2A CAP CER 4.7PF 25V NP0 0603 886400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-C-10AS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Static Dissipative (SD) Green 0.075" (1.91mm) 10' (3.048m)