Location : Home > 0 > 06033A3R0CAT4A
06033A3R0CAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
06033A3R0CAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033A3R0CAT4A CAP CER 3PF 25V NP0 0603 782400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06033A3R0CAT4A CAP CER 3.0PF 25V NP0 0603 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06033A3R0CAT4A CAP CER 3PF 25V NP0 0603 1522900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06033A3R0CAT4A CAP CER 3.0PF 25V NP0 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com