Location : Home > 0 > 06033A270FAT4A
06033A270FAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
06033A270FAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033A270FAT4A CAP CER 27PF 25V 1 NP0 0603 708500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06033A270FAT4A CAP CER 27PF 25V NP0 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17523 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories SOLDER AID KIT 5PC
17523 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
17523 Phoenix Contact 287890 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com