Location : Home > 0 > 06032U2R2CAT2A
06032U2R2CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06032U2R2CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06032U2R2CAT2A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
06032U2R2CAT2A CAP CER 2.2PF 200V NP0 0603 1221200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06032U2R2CAT2A CAP CERM 2.2PF 200V NP0 RF 0603 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940465 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SPLIT LACE DOUBLE EYE
1300940374 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips SPLIT ROD DBL EYE 1.25-1.49" 16"
969789-1 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 10MM 50M BLCK
969789-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
969789-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
969789-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TUBING CORRUGATED 10MM 50M BLCK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
969789-1 Tyco Electronics 8000 2015+ TUBING CORRUGATED 10MM 50M BLCK enkaite Electronics Co., Ltd