Location : Home > 0 > 06031K2R2BAWTR
06031K2R2BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
06031K2R2BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031K2R2BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2.2pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06031K2R2BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06031K2R2BAWTR CAP THIN FILM 2.2PF 100V 0603 709800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.