Location : Home > 0 > 06031C271KAJ2A
06031C271KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031C271KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031C271KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 270pF 10 X7R Lea 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06031C271KAJ2A CAP CER 270PF 100V 10 X7R 0603 693400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06031C271KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 270pF 10 X7R Lea 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031C271KAJ2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
06031C271KAJ2A CAP CER 270PF 100V 10 X7R 0603 1319700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06031C271KAJ2A CAP CER 270PF 100V 10 X7R 0603 683400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com