Location : Home > 0 > 06031C102K4T4A
06031C102K4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
06031C102K4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031C102K4T4A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0603 692900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06031C102K4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1000pF 10 X7R Le 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031C102K4T4A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0603 1348100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031C102K4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1000pF 10 X7R Le 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com