Location : Home > 0 > 06031A9R1D4T2A
06031A9R1D4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A9R1D4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A9R1D4T2A CAP CER 9.1PF 100V NP0 0603 810900 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
06031A9R1D4T2A CAP CER 9.1PF 100V NP0 0603 705700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06031A9R1D4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 9.10pF C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A9R1D4T2A CAP CER 9.1PF 100V NP0 0603 1446200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031A9R1D4T2A CAP CER 9.1PF 100V NP0 0603 810900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.