Location : Home > 0 > 06031A8R0DAT2A
06031A8R0DAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A8R0DAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A8R0DAT2A CAP CER 8PF 100V NP0 0603 786300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06031A8R0DAT2A CAP CER 8.0PF 100V NP0 0603 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A8R0DAT2A CAP CER 8PF 100V NP0 0603 1526800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031A8R0DAT2A CAP CER 8.0PF 100V NP0 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com