Location : Home > 0 > 06031A7R0CAT2A
06031A7R0CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A7R0CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A7R0CAT2A CAP CER 7.0PF 100V NP0 0603 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A7R0CAT2A CAP CER 7PF 100V NP0 0603 1338000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031A7R0CAT2A CAP CER 7PF 100V NP0 0603 788000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.