Location : Home > 0 > 06031A6R2C4T2A
06031A6R2C4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A6R2C4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A6R2C4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 6.20pF C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A6R2C4T2A CAP CER 6.2PF 100V NP0 0603 1254300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031A6R2C4T2A CAP CER 6.2PF 100V NP0 0603 704300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.