Location : Home > 0 > 06031A331K4T2A
06031A331K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A331K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A331K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 330pF 10 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A331K4T2A CAP CER 330PF 100V 10 NP0 0603 1255200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031A331K4T2A CAP CER 330PF 100V 10 NP0 0603 705200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06031A331K4T2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
06031A331K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 330pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com