Location : Home > 0 > 06031A2R0D4T2A
06031A2R0D4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A2R0D4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A2R0D4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2pF C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A2R0D4T2A CAP CER 2PF 100V NP0 0603 1356600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031A2R0D4T2A CAP CER 2PF 100V NP0 0603 806600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06031A2R0D4T2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
06031A2R0D4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com