Location : Home > 0 > 06031A1R2C4T2A
06031A1R2C4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A1R2C4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A1R2C4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1.20pF C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A1R2C4T2A CAP CER 1.2PF 100V NP0 0603 1255600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06031A1R2C4T2A CAP CER 1.2PF 100V NP0 0603 705600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.