Location : Home > 0 > 050R36-51B
050R36-51B
Share on FacebookShare on Facebook
050R36-51B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
050R36-51B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
050R36-51B CABLE FLAT FLEX 36POS 0.5MM 2 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-SCU Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V SC 2700MAH