Location : Home > 0 > 050R20-102B
050R20-102B
Share on FacebookShare on Facebook
050R20-102B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
050R20-102B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
050R20-102B CABLE FLAT FLEX 20POS 0.5MM 4 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1401481 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE
10-01065 Cable Assemblies Barrel - Power Cables CBL ASSY M R/A 2.1MM 6' 18 AWG
10-01065 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-01065 Tensility 2985 CBLASSY AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
1418659 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 2M