Location : Home > 0 > 050R10-152B
050R10-152B
Share on FacebookShare on Facebook
050R10-152B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
050R10-152B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
050R10-152B CABLE FLAT FLEX 10POS 0.5MM 6 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
050R10-152B CABLE FLAT FLEX 10POS 0.5MM 6 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P-25AAA F6 Battery Products Battery Packs BATTERY PACK NICAD 7.2V 250MAH
P-25AAA F6 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P-25AAA F6 NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P-25AAA F6 Panasonic - BSG (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
P-25AAA F6 Panasonic - BSG (VA) 8000 2012+ BATTERY PACK NICAD 7.2V 250MAH Global Thunder Electronics Co.,Ltd