Location : Home > 0 > 0508ZC472KAT2V
0508ZC472KAT2V
Share on FacebookShare on Facebook
0508ZC472KAT2V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0508ZC472KAT2V CAP CER 4700PF 10V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
0508ZC472KAT2V CAP CER 4700PF 10V 10 X7R 0508 1454800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0508ZC472KAT2V CAP CER 4700PF 10V 10 X7R 0508 798800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0508ZC472KAT2V CAP CER 4700PF 10V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17536 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Pump With Tip ESD Safe 0.335" (8.51mm)
17536 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
17536 Phoenix Contact 299210 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com