Location : Home > 0 > 0508ZC223KAT2V
0508ZC223KAT2V
Share on FacebookShare on Facebook
0508ZC223KAT2V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0508ZC223KAT2V standard package with RoHS 45480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0508ZC223KAT2V CAP CER 0.022UF 10V 10 X7R 0508 1433100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0508ZC223KAT2V CAP CER 0.022UF 10V 10 X7R 0508 777100 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0508ZC223KAT2V CAP CER 22000PF 10V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com