Location : Home > 0 > 05086C223KAT2W
05086C223KAT2W
Share on FacebookShare on Facebook
05086C223KAT2W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
05086C223KAT2W CAP CER 22000PF 6.3V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
05086C223KAT2W CAP CER 22000PF 6.3V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
05086C223KAT2W CAP CER 0.022UF 6.3V X7R 0508 1433600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com