Location : Home > 0 > 05085C223MAT2W
05085C223MAT2W
Share on FacebookShare on Facebook
05085C223MAT2W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
05085C223MAT2W CAP CER 22000PF 50V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
05085C223MAT2W CAP CER 22000PF 50V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
05085C223MAT2W CAP CER 22000PF 50V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
05085C223MAT2W standard package with RoHS 46080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
05085C223MAT2W CAP CER 0.022UF 50V 20 X7R 0508 1457300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com