Location : Home > 0 > 04820010ZXP
04820010ZXP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T95C106M025CSSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 25V 20% 2812
T95C106M025CSSL NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95C106M025CSSL Vishay Sprague 1347400 15+ CAP TANT 10UF 25V 20 2812 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95C106M025CSSL Vishay Sprague 702100 1525+ CAP TANT 10UF 25V 20 2812 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
APGN6-36402-40 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
APGN6-36402-40 SensataTec 98000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRTOGGLE K.D.H. Group (Asia) Limited
3120-F321-P7T1-W04D-3A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC
1658-G41-02-P10-8A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 8A 240VAC 28VDC
3ABP 200 Circuit Protection Fuses FUSE CERM 200MA 250VAC 3AB 3AG
0498200.M Circuit Protection Fuses FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK