Location : Home > 0 > 0481020.VXP
0481020.VXP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BK/SC-25 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 25A 480VAC 300VDC