Location : Home > 0 > 0402ZJ2R9BBSTR
0402ZJ2R9BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
0402ZJ2R9BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402ZJ2R9BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 2.9pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
0402ZJ2R9BBSTR CAP THIN FILM 2.9PF 10V 0402 1532300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0402ZJ2R9BBSTR CAP THIN FILM 2.9PF 10V 0402 884300 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com