Location : Home > 0 > 0402ZD823KAT2A
0402ZD823KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0402ZD823KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402ZD823KAT2A CAP CER 0.082UF 10V 10 X5R 0402 902400 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0402ZD823KAT2A CAP CER 0.082UF 10V 10 X5R 0402 1529400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0402ZD823KAT2A ROSH 87964 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0402ZD823KAT2A CAP CER 82000PF 10V X5R 0402 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com