Location : Home > 0 > 0402YJ8R2BBSTR
0402YJ8R2BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
0402YJ8R2BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402YJ8R2BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 8.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
0402YJ8R2BBSTR standard RoHS / Pb-Free 45630 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
0402YJ8R2BBSTR CAP THIN FILM 8.2PF 16V 0402 1421400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com