Location : Home > 0 > 0402YJ2R4BBSTR
0402YJ2R4BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
0402YJ2R4BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402YJ2R4BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 2.4pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
0402YJ2R4BBSTR CAP THIN FILM 2.4PF 16V 0402 1534200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0402YJ2R4BBSTR CAP THIN FILM 2.4PF 16V 0402 886200 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com