Location : Home > 0 > 0402YD683KAT2A
0402YD683KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0402YD683KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402YD683KAT2A ROSH 87964 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0402YD683KAT2A CAP CER 0.068UF 16V 10 X5R 0402 780800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0402YD683KAT2A standard RoHS / Pb-Free 45970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
0402YD683KAT2A 879654 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
0402YD683KAT2A CAP CER 68000PF 16V X5R 0402 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com