Location : Home > 0 > 0402YA6R0DAT2A
0402YA6R0DAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0402YA6R0DAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402YA6R0DAT2A CAP CER 6.0PF 16V NP0 0402 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0402YA6R0DAT2A CAP CER 6PF 16V NP0 0402 1501600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0402YA6R0DAT2A CAP CER 6PF 16V NP0 0402 872600 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com