Location : Home > 0 > 0402YA150GAJ2A
0402YA150GAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
0402YA150GAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402YA150GAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 15pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0402YA150GAJ2A CAP CER 15PF 16V 2 NP0 0402 809700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
0402YA150GAJ2A CAP CER 15PF 16V 2 NP0 0402 699700 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0402YA150GAJ2A CAP CER 15PF 16V 2 NP0 0402 704500 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
0402YA150GAJ2A CAP CER 15PF 16V 2 NP0 0402 1334700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com