Location : Home > 0 > 0402YA140GAJ2A
0402YA140GAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
0402YA140GAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402YA140GAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 14pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0402YA140GAJ2A CAP CER 14PF 16V 2 NP0 0402 602900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0402YA140GAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 14pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
0402YA140GAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 14pF C0G 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
60-4-10 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Blue 0.110" (2.79mm) 10' (3.048m)