Location : Home > 0 > 04026D823KAT2A
04026D823KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04026D823KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04026D823KAT2A CAP CER 82000PF 6.3V X5R 0402 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
04026D823KAT2A CAP CER 0.082UF 6.3V X5R 0402 774100 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04026D823KAT2A CAP CER 0.082UF 6.3V X5R 0402 1401100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com