Location : Home > 0 > 04026C104KAT2A
04026C104KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04026C104KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04026C104KAT2A CAP CER 0.1UF 6.3V 10 X7R 0402 484700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
04026C104KAT2A CAP CER 0.1UF 6.3V 10 X7R 0402 589900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
04026C104KAT2A CAP CER 0.1UF 6.3V 10 X7R 0402 589900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
04026C104KAT2A CAP CER 0.1UF 6.3V 10 X7R 0402 484700 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MC51B3 Capacitors Accessories MOUNTING CLAMP 2.0" 3 TAB