Location : Home > 0 > 04025C102KAJ2A
04025C102KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
04025C102KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025C102KAJ2A standard package with RoHS 45790 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
04025C102KAJ2A CAP CER 1000PF 50V 10 X7R 0402 1312100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
04025C102KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com