Location : Home > 0 > 04025A5R6DA79A
04025A5R6DA79A
Share on FacebookShare on Facebook
04025A5R6DA79A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025A5R6DA79A CAP CER 5.6PF 50V NP0 0402 603300 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04025A5R6DA79A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 5.6pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
04025A5R6DA79A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 5.6pF C0G 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd