Location : Home > 0 > 04025A4R0CAT2A
04025A4R0CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04025A4R0CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025A4R0CAT2A CAP CER 4.0PF 50V NP0 0402 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04025A4R0CAT2A CAP CER 4PF 50V NP0 0402 1513200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
04025A4R0CAT2A CAP CER 4PF 50V NP0 0402 884200 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com